22,449
edits
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|[[Honda RC166|RC166]]||1966||Inline-6||249.42cc|| | |[[Honda RC166|RC166]]||1966||Inline-6||249.42cc|| | ||
|- | |||
|[[Honda RC170|RC170]]||1962||Inline-4||285cc|| | |||
|- | |- | ||
|[[Honda RC171|RC171]]||1962||Inline-4||339.43cc|| | |[[Honda RC171|RC171]]||1962||Inline-4||339.43cc|| |