Difference between revisions of "Category:Honda RC series"
Jump to navigation
Jump to search
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|[[Honda RC164|RC164]]||1963||Inline-4||249.3cc|| | |[[Honda RC164|RC164]]||1963||Inline-4||249.3cc|| | ||
|- | |||
|[[Honda 3RC164|3RC164]]||1964-65||Inline-5||249.3cc|| | |||
|- | |- | ||
|[[Honda RC166|RC166]]||1966||Inline-6||249.42cc|| | |[[Honda RC166|RC166]]||1966||Inline-6||249.42cc|| |