22,449
edits
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|[[Honda 2RC146|2RC146]]||1964||Inline-4||123.15cc|| | |[[Honda 2RC146|2RC146]]||1964||Inline-4||123.15cc|| | ||
|- | |||
|[[Honda 4RC146|4RC146]]||1965||Inline-4||123.15cc|| | |||
|- | |- | ||
|[[Honda RC148|RC148]]||19??||Inline-5||cc|| | |[[Honda RC148|RC148]]||19??||Inline-5||cc|| |